חרמנית - מבין האתרים המובילים בארץ בתחום הסקס. סרטי סקס חינם חדשים מדי יום..
סקס הכרויות אביזרי מין חנות סקס נערות ליווי בתל אביב
חרמנית - אתר סקס המציע לך סרטי סקס חינם לצפייה מיידית דרך האתר.
הוסף את חרמנית למועדפים

זיכרונותיה של נערה יצאנית צמרת

את זיכרונותיי אני כותבת היום, לא אמתין עד שיחלפו עשרות שנים וזיכרוני יהיה כבר מחורר וקלוש. אני כותבת היום, כדי לדייק, כדי שלא אתאמץ להיזכר ומן הסתם אשכח פרטים רבים. תתפלאו אבל אני לא עוצמת עיניים בתחושת מיאוס וגועל וממתינה בקוצר רוח שהכול ייגמר ויהיה מאחורי כמו חלום רע, כמו סיוט.

הסיפור המלא של נערת ליווי בתל אביב

אני לא עובדת במתן שירותי ליווי מכפייה. אני עושה זאת כי אני רוצה, כי אני נהנית. ייתכן כי הדברים האלה ( כמעט כתבתי הגברים האלה...) שוברים ומנפצים את הדימוי של העיסוק בשירותים מהסוג הזה בתל אביב כעיסוק נחות, זנותי. מצטערת. סורי. לא בבית ספרי.

אני בוחרת את הלקוחות שלי. יש לי מלה. יש לי SAY לקוחות VIP- חתיכים, אסתטיים, ריחניים. יודעים לפלרטט. יודעים אהבהבים. אני לא חושבת שהם בוחרים בי רק בגלל העיניים היפות שלי- הן באמת יפות, מה לעשות. אני לא תמימה לחשוב כי אני פתיינית וסקסית שמטריפה גברים, אבל אני יודעת את העבודה. אני יודעת לספק את הסחורה ולהשביע את רצון הלקוחות. אני יודעת דבר או שניים על מנגנוני התשוקה של גברים, על מסתורי היצר שלהם.

אני רואה אותם במערומיהם הרגשיים, הגופניים, הנפשיים. הם חשופים לי, שקופים כמו חלונות שעברו ליטוש. והם משלמים טוב. טוב מאוד. אני לא תאבת בצע אבל יודעת את כוחו של הכסף, את מה שהוא מאפשר. אני אוהבת לחיות ברמת חיים גבוהה. האם עליי להתנצל על כך? אני לא גונבת מאיש. אני לא מנצלת אף אחד. אני שחקנית במשחק המינים, במשחק החיים. כן, אני מנצלת את חולשות האנוש של הגברים, אם חוסר היכולת וחוסר הרצון לדכא ולכבוש את היצר הם חולשה. לדעתי, אין לגברים שום סיבה לעשות זאת, ודאי לא להתנצל על השימוש שלהם בשירותים אלו. יש לא מעט נערות לבילוי בתל אביב שחושבות כמוני, אבל אני חלילה לא מתיימרת לייצג אותן. כל אחת עושה מה שנכון לה. מה שהיא בוחרת. אני לא מדברת על נערות ליווי שמנוצלות על ידי סרסורים חסרי לב. יש גם כאלה, אולי הרוב. אני איני כזאת.

מחשבות של לקוח לפני מפגש עם נערת הבילוי בתל אביב

ציפייה דרוכה לקראת מפגש עם נערת הליווי. אני כוסס אצבעות, לא יודע מה יהיה. אני אזרום, האם גם היא תזרום? אני רוצה לדמיין את המפגש הצפוי ולא כל כך מצליח. אני לא תמים ובכל זאת אני לא רוצה לחשוב כי המפגש הזה הוא רק מימוש עסקה של תן- וקח. שלם וסע. אחרי הכול גם נערות אלו הן בנות אדם. אני לא יכול להתעלם מעובדה זו. אני לא רוצה להתעלם ממנה. אסור לי. אחרת אאבד צלם אדם.

אני צורך מעת לעת שירותים אלו. במינון סביר, לתחושתי. בקטנה. פעמיים שלוש בשנה. בין מפגש למפגש עוברים חודשים. כמו מצבן שמתרוקן וזקוק למילוי, כך אני מרגיש לפני מפגש עם נערת ליווי שמטעינה בי את מצברי הגוף והנפש גם יחד.

אני מתמלא מחשבות רבת לפני המפגש המיוחל. מבחינתי זה הרבה יותר מאשר מפגש שבו הבחורה ואני מקיימים מגע מיני. יש לנו זמן כדי לשוחח. אני מנצל אותו לשיחה מלב אל לב. היא שומעת אותי ובעיקר מקשיבה לי. יש משהו מחרמן גם באופן שבו היא מקשיבה לי, פוערת את זוג היהלומים הכחולים שנקראים עיניה ונותנת לי להרגיש כי ברגעים אלה, שבהם אני מדבר, אני האדם הכי חשוב לה בעולם. זה הרבה מעל ומעבר ליחסי מין קרים, יבשים, שאין בהם כל מעורבות רגשית. אני חייב להרגיש כי יש רגש במפגש, לפחות מבחינתי. אולי זה כדי לרכך מעט את נקיפות המצפון שלי על כך שאולי יש בעצם השירות שאני משלם עבורו משום ניצול. אני לא רוצה לחשוב כך. נקיפות מצפון לא עושות לי טוב.

המפגש הקרוב שלי הוא עם בחורה המועסקת על ידי משרד מעולה - ממליץ עליו בחום - תמונות אמיתיות 1800800 המעניק שירותים ללקוחות VIP ומאפשר לבחור נערות לבילוי עם פנים אמיתיות. אני מרגיש כי כאילו למעני התקבצו בו נערות אלו מהטובות ביותר שקיימות בעיר הגדולה. שירותי ליווי שמספקות נערות עם תמונות אמיתיות מאפשר לי לדמיין ולפנטז על בחורה מסוימת שעמה אקיים יחסים. אני מתחמם. אני מתחרמן. אני רוצה כבר לראות כוכבים, שככה יהיה לי טוב, נעים ומענג.

שירותי ליווי שבהן המשרתות הן מלכות

נערות יצאניות הן בעצם נערות בילוי. לאן הן מלוות את הלקוחות? אולי אל ארץ התענוגות. אל הארץ המבוטחת, שבה הן מקיימות את ההבטחה. שירותים שאותם מעניקות נערות הבילוי הם שירותי הגברים. הבחורות משרתות. לכאורה הן נמצאות בעמדת נחיתות, אבל בעצם זה לא המצב. יש להן תפקיד מרכזי, מכריע. מי שנזקקים להם אלא הגברים, לקוחותיהם.

גברים בתל אביב, שמכבדים את מי שמעניקות להם שירותים כאלה, מתייחסים אל הבחורות שעושות זאת לא כאל משרתות אלא כאל מלכות. לקוחות שכך מתייחסים אל מי שמספקות להם שירות מרוויחים כפליים. גם שירות וגם יחס.

שירות לקוחות בעלי צרכים ורצונות מיוחדים

נערות ליווי שמעניקות שירותים לגברים יודעים כי כל לקוח הוא בעל צרכים ובעיקר רצונות מיוחדים. לכל לקוח ציפיות וגחמות שונות. על מנת לרצות את הלקוחות חשוב למי שמספקות להם שירות זה לדעת מראש מה יכלול המפגש. לא מדובר רק בתיאום ציפיות אלא בעיקר בקביעת גבולות. מה מותר ומה אסור. מדובר בעסקה וככזאת לא צריך להיות מקום לאי בהירות, לספקות. הן הבחורה המספקת את השירות והן הלקוח הנהנה ממנו אמורים לדעת מבעוד מועד מה ייכלל בעסקה.

לידיעת הלקוחות

כאשר לקוח משלם על בילוי עם נערה כזאות הוא משלם עבור זמן וגם עבור "תוכן". אסור להתבלבל: שכירת שירותי ליווי לא מקנה ללקוח שום זכות יתר, ודאי לא בעלות על מי שמספקת לו את השירות. כל לקוח של משרד המספק שירותים אלו צריך לדעת ולזכור כי במידה רבה חלה עליו אחריות להתנהג בכבוד כלפי הבחורה, לא לחצות גבולות, לא לנהוג באלימות, לא לבזות ולא להשפיל. השם הטוב של כולם הוא אינטרס הדדי – הן של ספקיות השירות והן של צרכניו.

כל לקוח הצורך שירותי ליווי ודאי לא רוצה שמי שמספקת לו שירות תהיה אישה מרת נפש, מקופחת ומנוצלת, המקיימת את המפגש עמו כמי שכפאה שד. יחס טוב ואנושי של הלקוח הוא המעט שכל לקוח יכול וצריך לתת לבחורה שנותנת לו GREAT TIME.

הסיפור נכתב באדיבות מאמרים באתר ליווי מס'1 www.1800800.co.il